KONST / Litografier / Färglitografi 16636046

nr 1663 6046

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Man med "trumpet". Signerad, numrerad 34/400. Färglitografi, bildmått: 53x37 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2024
kl 19:51:32

1/12 21:28:54 1      Vinnande bud

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg